Biały narożnik – w jakim mieszkaniu najlepiej się sprawdzi

Urządzając nowe mieszkanie lub remontując dotychczasowe, zastanawiamy się na jaki styl aranżacji wnętrza postawić i na czym najbardziej nam zależy. Strefa komfortu w salonie to bardzo istotne miejsce, które przysparza jednak najwięcej kłopotu. Nieistotne czy najbardziej podobają nam się narożniki, rozkładane kanapy czy po prostu pasujące do siebie fotele, bardzo ciężko jest nam podjąć decyzję. Kolor na jaki postawimy przy zakupie, często nadaje charakter całego pokoju i wyraża styl całego wnętrza w mieszkaniu.

 

Narożniki w kolorze czystej bieli, będą doskonałą bazą do dalszego wykańczania. Kolor ten pasuje zarówno do stylu skandynawskiego, bardzo nowoczesnego, rustykalnego, jak i powracającego w ostatnich czasach vintage. Biała tapicerka to przede wszystkim ogromna elegancja, znacznie podnosząca standard. W skandynawskich wnętrzach idealnie wpasuje się w jasną kolorystykę. Nada poczucia przytulności i komfortu, a także sprawdzi się na długie, relaksujące wieczory. Styl retro, w którym panują dodatki w charakterystyczny wzór, to także świetna aranżacja, w której białe narożniki nawiążą do dawnych czasów i standardów panujących wtedy w mieszkaniach. Styl nowoczesny, w którym główną rolę pełnią geometryczne wzory, mocne i kontrastujące ze sobą kolory na ścianach, designerskie meble w wyszukanych formach, potrzebuje swoistej bazy w stonowanym, gładkim kolorze.

 

Elegancka strefa komfortu pozwoli w pełni zachwycić się panującym dookoła nowoczesnym designem i jednocześnie nie spowoduje wrażenia przepychu. Na białych obiciach, świetnie wyglądają kolorowe dodatki w postaci wzorzystych lub gładkich poduszek. Ciepły, miękki koc z naturalnej tkaniny, a także grubo plecione modne pledy, zapewnią ostatni szlif i dopełnią aranżację wnętrza salonu, u każdego nawet najbardziej wymagającego mieszkańca. Prawidłowo czyszczone i użytkowane białe meble, odwdzięczają się dużą estetyką i eleganckim stylem, którego pozazdroszczą przyjaciele i najbliższa rodzina, w trakcie gościny.

 

Możesz również polubić…